ÇANAKPLUS  2005 yılından bugüne sektörde 23 yılı aşkın birikim ve tecrübelerinin bileşkesi olarak  hizmet vermektedir.

Özellikle uydu sistemleri ile ilgili üretim ve hizmet sektöründe profesyonel kadrosuyla en üst sırada yer almaktadır.

ÇANAKPLUS, yaptığı AR-GE çalışmaları ile Türkiye ve Dünya’da  “ÇANAKPLUS” markasıyla uydu sektörüne yeni kavramlar ve ürünler kazandırmıştır. Firma, sektördeki konumunu belirginleştirme konusunda istikrarlı ilerleme ve kararlı bir duruş sergilemektedir.

2005 yılından beri  hızlı bir ivme kazandığı Profesyonel Anten Teknolojisi “ÇANAKPLUS” ; sermayesini 1’e 20 oranında büyüterek , sektöriçi AR-GE çalışmaları için ciddi yatırımlar ile dengeli büyümesi de belirgin birşekilde devam edecektir.
Bu kanalda yapılan bütün AR-GE çalışmaları, sahada yapılan her türlü çalışmanın ana temeli olarak bireysel kullanıcılarımızın refah ve memnuniyetlerini esas alarak, daha büyük adımlarla yolumuzda emin ve ilkeli olarak ilerlemekte olduğumuzu

Siz Değerli Halkımıza bildirmekten onur duyarız.

Saygılarımızla..

MISYONUMUZ
Bireysel değil TAKIM, Sıradan değil FARKLI, Önemli değil DEĞERLİ, Statik değil DİNAMİK bir grup olarak; ileri teknolojilere dayalı üretim ve hizmetleri, rekabetçi koşullarda sunmak ve kalıcı değerler yaratmak.

HAK VE HUKUKA SAYGI: Hakkımız olandan başka hiçbir şeye elimizi sürmemek, kendi hakkımıza rıza göstermek.

ŞEFFAFLIK VE HESAP VEREBİLİRLİK: Tüm ticari ve sosyal faaliyetlerimizde şeffaf olmak, yapılan her bir işlem ve davranışın açıklamasını  yapabiliyor olmak.

AZİM VE KARARLILIK: Zorluklar karşısında yılmadan azim ve cesaretle istikrarlı devam etmek.

ADİL VE AHLAKLI OLMAK: İlişki içinde olduğumuz herkese dürüst ve saygılı olmak, ahlaki değerlere bağlı olmak, tarafsızlık ve objektifliğimizi korumak.

HOŞGÖRÜ VE ANLAYIŞ: Temel değerlerimizi zedelemediği ve varlığımızı tehdit etmediği sürece farklı fikir, düşünce ve davranışlara önyargısız, hoşgörü ve toleransla yaklaşarak sosyal uyumu arttırmak, insana değer vermek.

TUTARLILIK : Değerlerimiz, söylemlerimiz ve davranışlarımız arasında tutarlılık sağlamak.

BİRLİK, BERABERLİK: Çalışanlarımız, müsterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte BİZ OLMAK.

SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ: Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak ekonomik, sosyal ve çevresel gelişmeye katkıda bulunmak.

BAĞLILIK: Gerek çalışmalarımızda gerek müşterilerimizde BAĞLILIK güvenini yaratmak, bu güvenle yarınlara birlikte ilerleyerek  birlikte büyümek.

VİZYONUMUZ
Çok önemli firma olabilirsiniz, çok önemli yerlere gelebilirsiniz, çok zengin olabilirsiniz ama çok değerli olmayabilirsiniz. Bu doğrultuda biz kendi değerlerimize sahip çıkarak başarılı olmak istiyoruz. Adalet, dürüstlük gibi ahlaki değerlere bağlı olmadan kazanacağımız başarıyı başarı olarak kabul etmiyoruz. Bize göre BAŞARI, ilkelerimizden taviz vermeden, azmi dürüstlük ile birleştirmekte, sevgiyi bilgi ile buluşturmakta yatar.

Kalitemizi,  2005 yılından bu güne dek yaptığımız  ÇanakPlus kurulumların hiç birinden olumsuz geri dönüş,  şikayet yada  reklamasyon  almayışımız  ispatlar.
bu ayrıca  bu işlerden anladıklarını sanıp   anlamayan  mercilere  teyit  yada   ispatına  ihtiyacımız  yoktur., zira  icadı  bize nasip olan  bu eşsiz
kombinasyon  ve tertibat   “FAYDALI MODEL BELGELİ”  olup,  10 yıl süreyle patent  kullanım hakkı  kuruluşumuza aittir.Tüm yayın platformlarında  %100 müşteri memnuniyeti  sağlayarak,  %100 TÜRK MÜHENDİSLİK  geliştirilmesi  olan ürünümüzü,  tüm dünya da
pazarlayıp  ürüne katma değerli  satışlar gerçekleştirip,  ülke döviz gelirlerimize katkıda bulunmak  başlıca  hedef ve politikamızı  oluşturmaktadır.

ÇanakPlus Marka Tescil Belgesi

canakplus marka tescil belgesi

ÇanakPlus Faydalı Model Tecili

canakplus-faydalı-model-belgesi